Začiatočníci Pokročilí Letné tábory O jazdeckom areáli

Náplňou jazdeckého krúžku je výuka základov jazdenia. Je určený pre deti a dospelých, pre zdravých aj handicapovaných.

V klube máte k dispozícii 22 koní a počet neustále rozširujeme. Koňa si môžete vybrať sami, avšak je potrebné prihliadať na viaceré faktory, ako napríklad výšku jazdca, dĺžku jeho nôh (aby mohol správne dávať pomôcky), alebo temperament koňa. Z tohoto dôvodu sa pri výbere koňa väčšina jazdcov spolieha na výber ich trénera.

Naši tréneri sú milí, spoľahliví a najmä majú dlhoročné skúsenosti s prípravou jazdcov v rekreačnom aj športovom jazdení. Stretnete sa s odborným prístupom a profesionalitou. Naši jazdci sú úspešní v drezúrnych aj parkúrových súťažiach , čím dokazujú kvalitu trénerského teamu. U začiatočníkov prebieha tréning individuálne- jeden tréner pre jedného jazdca, čím zaručujeme maximálnu možnú bezpečnosť a odbornosť výcviku. Až keď je jazdec na pokročilej úrovni , môže jazdiť v skupine jazdcov, ale stále pod vedením kvalifikovaného trénera jazdectva. Našou snahou je učiť jazdcov od prvej hodiny jazdiť korektne, bezpečne pre jazdca a zrozumiteľne pre koňa či poníka. Náš klub je členom Slovenskej jazdeckej federácie a výcvik jazdcov aj koní prebieha v súlade s medzinárodnými pravidlami jazdeckého športu.

Jazdí sa jeden alebo dva krát týždenne.
Nakoľko prijímame deti už od 3 rokov, ponúkame možnosť objednať si jazdu na 15 minút. Pre staršie deti a pokročilých je možné zvoliť 30, 45, alebo 60 minutovú jazdu. Podľa záujmu a finančných možností klienta. Jazdcom sa venujeme na maximum bez ohľadu na, ako dlho jazdí.
mapa
Vrakuňa
náš jazdecký areál
Po-Pia od 14:00 do 19:00
So-Ne od 9:00 do 16:00

Cenník

Ročný rozvrh krúžku je rozdelený na etapy:

15 minút30 minút45 minút60 minút
Členské na jednu etapu60€120€180€240€
Členské sa platí na nábore. Ak člen neabsolvuje od začiatku celú etapu, vypočíta sa mu alikvótna čiastka z celkovej ceny. Platiť môžete v hotovosti, po dohode aj na účet.

Číslo účtu je SK 66 0200 0000 003614894655. Do poznámky napíšte Vaše meno a deň, ktorý jazdíte - napr.: "Mrkvička - nedeľa".

Mám záujem. Čo teraz?

Prihlásiť sa dá kedykoľvek. Jazdec môže absolvovať skúšobnú hodinu a ak bude spokojný prihlási sa a bude jazdiť pravidelne, ak nebude spokojný uhradí len tú jednu jazdu.

V prípade záujmu sa môžete prísť nezáväzne pozrieť do našeho jazdeckého areálu.

Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať!

Jazdecká prípravka

Je určená pre členov, ktorí chcú jazdiť a pracovať intenzívnejšie, prípadne sa chcú rýchlejšie prepracovať na takú jazdeckú úroveň, ktorá je potrebná k vstupu do jazdeckej školy.

Jazdí sa jedenkrát do týždňa v areáli klubu, vo Vrakuni. Dĺžka jazdeckej hodiny je 60 minút. Platba členského za prípravku je riešená obdobným spôsobom, ako platba členského u jazdeckého krúžku.

Stanovy

Fotogaléria