Začiatočníci Pokročilí Letné tábory O jazdeckom areáli

Existuje snáď lepší program na leto ako prežiť ho na chrbe koňa?

Predstavujeme Vám našu jedinečnú ponuku - denné letné tábory pre deti a mládež. Tábory sú určené pre deti od 6 rokov, deti do 6 rokov v sprievode rodiča, a rodičov zúčastnených detí. Táborov sa štandardne zúčastňujú členovia našeho jazdeckého krúžku alebo jazdeckej školy, otvorené sú však aj pre všetkých ostatných. Na jazdu máme k dispozícii 22 koní, jazdí sa v krytej hale, tiež na veľkej pieskovej jazdiarni, alebo vo voľnej prírode.

Jazdí sa dva krát denne.
Každý má 30 minút jazdy doobeda a 30 minút poobede.

Okrem dvoch jázd na koni každý deň majú deti k dispozícii aj množstvo iných atrakcií:

V celom areáli sa neustále volne pohybujú mačky, vonku v klietkách sú voľne prístupné zajace.

Čo si doniesť do tábora: Do tábora si prineste so sebou plavky, uterák, šiltovku , alebo klobúk, šlapky k bazénu, opaľovací krém, v prípade malých detí ich natrite ráno pred nástupom na tábor, tenisky a dlhé nohavice na jazdu, oblečenie podľa počasia, nezabudnite desiatu.

PROGRAM

Deti prichádzajú ráno od 8 hodiny, domov sa vracajú o 17. V prípade potreby sa dá dohodnúť na príchode v rozmedzí 7:00 až 9:00. Deti môžu počas celého dňa voľne využívať vybavenie areálu. Počas dňa sa často organizujú hry v sprievode našich animátorov.

Deti majú celý čas prístup k pitnej vode (malinovke). Stravu môžete buď dávať vlastnú, alebo za príplatok zabezpečíme my. (denné menu).

Každú stredu prebehne prednáška a ukážka 15 druhov zvierat (napríklad ježko, had, jašterica, rak, alebo korytnačka) v interaktívnej podobe - deti sa dozvedia zaujímavé informácie, dostanú možnosť zapojiť sa do debaty a tiež si predvádzané zvieratá chytiť (pohladkať).

V piatok prebiehajú záverečné preteky kde deti predvedú svoje schopnosti. Všetci majú možnosť vyhrať zaujímavé ceny, mimo iného aj oblečenie s potlačou naších koní. Nasledujú ukážky výcviku koni s našimi trénermi a členmi jazdeckej školy.

KEDY A KDE 2017

Júl August
10-14 31 júl-4 august
17-21 7-11
24-28 14-18
31 júl-4 august21-25

mapaLetné tábory prebiehajú každý rok v Bratislave, v našom jazdeckom areáli vo Vrakuni (Ráztočná 60, Vrakuňa, Bratislava).

Prihlásenie sa + cena

Cena za jeden turnus je 100€ s DPH. Záloha 40€ sa platí do polovice júna, doplatok v deň nástupu. číslo účtu: SK 66 0200 0000 003614894655.

Prihlasovať sa môže mailom od 1.5. 2017. V maily treba uviesť celé meno dieťaťa, vek, jazdecké skúsenosti (ak má) a turnus na ktorý sa prihlasuje. Môže sa prihlásiť aj na viac turnusov.

Fotogaléria